Cel mai frumos cadou de ziua mea

Georgiana Dragu Asociatia Mini Bebe

43% Complete
Vreau să fac o donaţie!

Se apropie cu repeziciune ziua de 23 aprilie.... acea zi in care voi implini 30 ani, 30 ani cu bune si cu rele si cu oameni frumosi care au trecut prin toti acesti ani si au ramas alaturi de mine. Am reusit pana acum sa am tot ce imi doresc, sa nu cer prea mult si sa ma multumesc cu putin dar am primit intotdeauna mai mult. Fix asa s-a intamplat pe data de 23 aprilie 2015, ziua care m-a schimbat cu totul, care m-a facut sa ma maturizez, sa constientizez cat de multe am si care m-a facut sa trec prin toate starile: teama, neputinta, speranta, dezamagire dar se intrevedea si fericirea. Fericire, pentru ca, desi era prea devreme pentru ei, au venit in aceasta lume pentru a ne demonstra multe... Daria si Darius, doi copii minunati din toate punctele de vedere, doi copii de la care invat zilnic cate ceva, doi copii fericiti, impliniti si fooarte luptatori. Anul acesta fac 3 ani, 3 ani de cand ne ofera dragoste, ne invata cum sa ne bucuram zilnic de tot ce este in jurul nostru. Cadoul meu pentru ziua lor, este sa le ofer in dar aniversarea mea, este un gest simbolic, un gest pe care multi dintre voi il pot face si care, de fapt are ca scop constientizarea lucrurilor frumoase din viata noastra, a faptului ca orice se poate si nu in ultimul rand sa realizam ca trebuie si putem sa empatizam cu cei din jurul nostru si sa le fim alaturi. Ca urmare, ziua de 23 aprilie 2018 vreau sa fie doar despre ei, vreau ca toate gandurile voastre bune care se indreptau catre mine in aceasta zi, sa fie indreptate catre ei si toti cei dintre voi care doresc sa le fie alaturi si financiar pot face donatii accesand link-ul de mai jos. Fiecare suma pentru ei conteaza, anual au nevoie de 30.000 de eur doar pentru terapii, terapii care ii ajuta sa traiasca o viata aproape de normalitate. Multumesc anticipat tuturor celor care ne vor fi alaturi si de aceasta data!

Recomandă-le prietenilor această campanie.

în beneficiul

Am infiintat Asociatia Mini Bebe pentru a-i ajuta pe Darius si Daria sa aiba o viata normala

Daria Mihaela si Darius Gabriel s-au nascut pe 23 aprilie 2015, la doar 27 saptamani gestationale.

Vine ziua ta. Este momentul în care ești în centrul atenției prietenilor, cunoscuților, familiei. Toata lumea te întreabă ce iți dorești să primești cadou, dar tu știi că ai tot ce îți trebuie și că nu îți dorești decât să fii aproape de cei dragi și să împarți cu ei bucuria și voia bună. Și, când se întâmplă așa, iti dai seama că acesta este, poate, cel mai fru

Claudia

La mulți ani! Va iubim mult pe toți 3!
21 Apr 2018

Cami

Pentru ca Georgiana este un om minunat! La mulți ani tuturor!
21 Apr 2018
17 Apr 2018
Multă sănătate, prichindei luptători!
13 Apr 2018

Anonymous