Ajuta-i pe Darius si Daria

60% Complete
600 RON
Vreau să fac o donaţie!

Nimic nu e mai frumos decât să împarți bucuria cu cei din jur. Anul acesta am hotărât să îmi dăruiesc ziua de naștere unei cauze dragi mie.

Cel mai frumos dar pe care mi-l poți face este să donezi banii către acestă cauză.

Împreună suntem mai buni!

Îți mulțumesc că ești alături de mine și, dacă îți place ideea, îți poți dărui și tu ziua de naștere pe galantom.ro/daruiesteziuata.

Recomandă-le prietenilor această campanie.

în beneficiul

Am infiintat Asociatia Mini Bebe pentru a-i ajuta pe Darius si Daria sa aiba o viata normala

Daria Mihaela si Darius Gabriel s-au nascut pe 23 aprilie 2015, la doar 27 saptamani gestationale.

Vine ziua ta. Este momentul în care ești în centrul atenției prietenilor, cunoscuților, familiei. Toata lumea te întreabă ce iți dorești să primești cadou, dar tu știi că ai tot ce îți trebuie și că nu îți dorești decât să fii aproape de cei dragi și să împarți cu ei bucuria și voia bună. Și, când se întâmplă așa, iti dai seama că acesta este, poate, cel mai fru

Dan

100 RON
Sanatate pentru Daria, sanatate pentru Darius! Sunt cu gandul la ei si-mi doresc sa fie puternici, sa lupte cu boala, s-o invinga.
18 Sep 2018

Alex